skip to Main Content
Wolontariat
Dołącz do grona naszych wolontariuszy!
Nie ma limitów wiekowych 🙂
Pomagaj w przeprowadzaniu zajęć
Rozbudź ciekawość dzieci
Do zobaczenia na zajęciach 🙂
Kogo poszukujemy?

Studiujesz, pracujesz,  a może jesteś na emeryturze? Dołącz do naszego grona wolontariuszy i weź udział w niecodziennych zajęciach Uniwersytetu Dzieci!

Będziesz miał okazję zwiedzić niedostępne na co dzień laboratoria i miejsca nauki. Zobaczysz największe instytucje edukacyjne “od kuchni” oraz poznasz naukowców, ekspertów i specjalistów z różnych dziedzin z całej Polski.

Czego oczekujemy? Zaangażowania, kreatywności, sumienności i odpowiedzialności. Nie musisz być specjalistą w konkretnej dziedzinie – nasze warsztaty mogą być i dla Ciebie miejscem do nauki i rozwijania swojej wiedzy! 

Co oferujemy?

Szkolenia, zaświadczenia, referencje i personalnie dostosowany grafik pracy. Sam decydujesz, kiedy nam pomagasz. Możesz nas wspierać zarówno w sprawach administracyjnych, jak i przy samych zajęciach.

Będąc naszym wolonatariuszem poznasz ciekawych ludzi, rozwiniesz swoje zainteresowania i będziesz uczestniczyć w inspirujących zajęciach z naukowcami z różnych dziedzin nauki.

Nauczyłam się więcej niż myślałam, nie tylko pracy z dziećmi, ale także rozmowy z rodzicami, ogarniania recepcji, zarządzania własnym czasem. Z każdego spotkania mogłam czerpać nową ciekawą wiedzę, doświadczenie i świetną zabawę.

Z życia wolontariatu
Sprawdź, co się u nas dzieje
Zostań naszym wolontariuszem!

Poszukujemy właśnie Ciebie! Dołącz do grona naszych wolontariuszy i rozwiń swoje umiejętności. Przekonaj się, że pomaganie może dawać mnóstwo radości!

Zgłaszam się
Back To Top